Rowenta Servis | 444 78 56

Rowenta Servis İzmir

Rowenta Servis İzmir
4.88 (97.5%) 8 votes

Rowenta uzun yıllardır elektrikli ürünleri ile hayatımızda yer almaktadır. Arızalanan ya da onarım, bakım gerektiren Rowenta ürünleriniz için İzmir’de güvenilir bir servis olarak uzun süredir hizmet vermekteyiz. Rowenta servis İzmir uzman teknik servis ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Müşteri numaralarımızdan arıza kaydınızı yaptırmanız durumunda teknik servisimiz size çok kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak arızanın en kısa süre içerisinde giderilerek sizinde bu durumda oluşan mağduriyetinizin önüne geçmek için çalışmalarına başlayacaktır. Rowenta oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip bir markadır. Rowenta servis İzmir birçok bölgesine servis hizmeti vermektedir. Özel servis hizmeti sunan firmamız en son yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve personellerini de yine bu yenilik ve gelişmeler konusunda da eğitmektedir. En iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak adına müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan hizmet anlayışımız müşterilerimizin güvenini sağlamaktadır.

ROWENTA SERVİS TELEFON NUMARASI
444 78 56


Rowenta, özel servisi hizmeti vermekte olan firmamız tamamı Rowenta markasının geniş ürün yelpazesinde uzmanlaşmış teknik personeli ile hizmet vermektedir. Ürünlerde meydana gelen arızaların en kısa süre içerisinde arızalarının giderilerek kullanıma hazır hale gelmesinin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle de çalışmalarımıza ara vermeden en iyi hizmeti sunmak için devam etmekteyiz. Firmamız sunmuş olduğu profesyonel teknik hizmet ve teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanındadır.

Karşıyaka Çiğli Menemen
Konak Alsancak Karabağlar
Evka1 Evka2 Evka3
Buca Şirinyer Gaziemir
Evka4 Evka5 Evka6
Narlıdere Balçova Hatay
Güzelbahçe Bayraklı Bornova

Yorumlar

  • Rowenta silence marka süpürgem için hepa filtre değişimi yaptırmak istiyorum. Ayrıca bakım da yaptırmak istiyorum. Eve servisiniz geliyor mu acaba?

    • Evet Öykü hanım. Adresinize gelip süpürgenizin bakım, onarım ve parça tedariğini sağlamaktayız. Bunun için servis kaydı oluşturmanız yeterli.